Anında Kredi Başvurusu Yapma Yöntemi (MUTLAKA BAKIN)

Anında kredi başvurularının farklı yolları bulunuyor olsa da; başvuru sonucu onaylanmasının ardından hesabınıza yatan krediye başvurunun tek yolu internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurulardır. Bu başvuruyu yapabilmeniz için ise mutlaka bir hesabınıza bağlı olarak dijital bankacılık ürününü kullanıyor olmanız elzem. Zira başvurularınız onaylansa dahi bu onayı sonuçlandırabilmeniz için bir banka şubesine gitmeniz zorunlu bir aşama. Bu manada anında kredi başvurusu yapmanın yolları ve hangi aşamalardan kredi alabileceğinizin arama noktası internet tüm dünyaya açılan gizemli pencereniz oluyor.

Geniş bir Pazar ağına sahip olması nedeniyle yapacağınız aramalarda reklamlara takılıyor olsanız da daha önce kredi kullanan bir tüketiciyseniz bu durumun zaten farkındasınızdır. Zira bu aşamalardan geçtiğiniz için en kısa yoldan istediğiniz limitlerde kredi almanın yolları mutlaka tecrübe edindiğiniz konu olur. Ancak özellikle ilk kez kullanan kişilerin bu durumdan tedirgin olması ince eleyip sık dokumalarına neden oluyor. İhtiyacınız nakit para ise işte size anında kredi almanın yolları;

İnternet Bankacılığından Kredi

Bankalar operasyonel masraflardan sıyrılıp daha çok kazancın peşine internetin sayesinde açılırken bu durumdan elbette biz tüketicilerde sonuna kadar faydalanma yoluna gidiyoruz. Bu anlamda geçmiş yıllarda büyük kademelere sahne alan bankacılık sektörü dijital dünyanın verdiği nimetler sayesinde bu durumdan çok daha uzakta faaliyet gösteriyor.

Piyasada özelikle düşen faizler sonrası pastadan daha çok pay kapma açısından bir çok kampanyaya imza atan bankalar müşterisi olduğunuz yada özellikle maaşınızı aldığınız banka şubesi ise bu durum çok daha cazip geliyor. Bu anlamda size sunulan mobil bankacılık ile anında kredi başvurusu yapıyorsunuz. Maaş alma avantajınız ile daha düşük faizler, daha uygun masraflar dahilinde alacağınız kredinin daha çok anında onayı ve hesabınıza geçmesi sizin birkaç adım daha önde olmanızı sağlıyor. Buradan yapacağınız başvuru ile onay sonrası dijital ortamlarda yapılan onayların adresi telefonlarımızın SMS yolu.

Mesaj yolu ile kabul edilen tüm onaylar sonrası paranız hesabınıza geçiyor. Dilerseniz buradan da eft havale yolu ile kullanma yada direk nakit olarak çekim imkanlarına sahip oluyorsunuz. İnternet bankacılığından yapılan başvurularda söz konusu sözleşme, ödeme planı, hayat sigortası poliçesi gibi hususlar sizin isteğiniz üzerine mail yoluyla size gönderiliyor ve dilerseniz de yine bu platformlar sayesinde sonradan ulaşma imkanlarına sahip oluyorsunuz. Bu nedenle en cazip kredi alımlarının başını son yıllarda internet bankacılığından kredi çekiyor.

Kredi Kartından Nakit Avans Desteği

Anında kredi almanı diğer bir yolu da sahibi olduğunuz kredi kartı üzerinden nakit avans çekimidir. Bu işlem için krediye başvuru, onay ve kredinin kullanımı ile ilgili tüm hususları yine internet bankacılığından getirebiliyor olsanız da bu mecrayı kullanmamanız nedeniyle tüm işlemleri bir ATM üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Buradaki dezavantajınız ise normal tüketici kredilerine oranla daha yüksek bir orandan alınabiliyor olması. Bu durumda ödeyeceğiniz taksit miktarı ve dolayısıyla da toplamda ödeyeceğiz tutar biraz daha yükselmiş oluyor. Bunun yanında daha düşük miktarlarda kredi alımı söz konusu olacaktır. Bu miktar size yeterli ise anında kredi almanın yollarından birisi olarak kredi kartları kullanılabilir.

ATM’den Anında Kredi Başvurusu

Bir bankanın  müşterisi olun yada olmayın size tanımlanan TC numara üzerinden bankalar sizin geçmişinize dayanarak belli bir yol haritası çizmek zorunda kalıyor. Bu anlamda sizlerin kredi notu ve diğer kriterlerinize bağlı olarak kredi başvurunuzun onayı ve alınması için talep ettiğiniz bankanın bankamatiğinden krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Anında kredi almanın bir yolu olarak bankamatikler başka bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir