Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

2020 yılında kart aidatı talep etmeyen bankalar ve kredi kartları şunlardır:

  • Akbank Axess Free
  • Garanti Bankası Bonus Flexi Kart
  • Yapı Kredi Bankası World Eko Kart
  • OdeaBank Bank’O Kart
  • Finansbank Fix Card
  • İş Bankası Maximum Kredi Kartı
  • ING Bank Pegasus Plus Kart
  • HSBC Concept Kart aidatsız kredi kartı veren bankalar olarak hizmete sunulmuştur.

Aidatsız Akbank Axess Free Kart Nasıldır?

Aidatsız Akbank Axess Free kart 2020 yılında banka masraflarına ek olarak aidat talep etmeyen banka ve kredi kartı olarak müşterilere sunulmuştur. Akbank Axess Free kart kullanıcıları chip para biriktirip bu para ile birlikte bankanın tüm kart kampanyalarından yararlanabileceklerdir. Free kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilebilir ve faturalar da düzenli bir şekilde ödenebilir. Kredi kartı başvurusu yapmak ve aidat bedeli ödemek istemeyen müşteriler Akbank Axess Free kart başvurularını internet üzerinden hızlıca yapabilirler.

Garanti Bankası Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı Nasıldır?

Garanti Bankası Bonus Flexi kredi kartı kullanan müşterilerden aidat bedeli talep edilmez. Aidat bedeli ödetmeyen kredi kartı birçok bonus paketleri ile de müşteri yelpazesini genişletmiştir. Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında gelen Garanti Bankası’nın müşterilerine özel hazırladığı Bonus Flexi kartı başvuruları internet üzerinden yapılabilir. Böylelikle sistem üzerinden banka şartlarını ve talep edilen belgelerde görülecektir.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı 2020 yılında nasıldır?

2020 İş Bankası Maximum kredi kartı aidat bedeli ödenmeden kullanılan kredi kartlarından bir tanesidir. Maximum kredi kartı kullanacak müşteriler aidat bedeli ödememenin yanında ayrıca da alışveriş yaparken birçok maxi puan biriktirebilirler. Bu maxi puanla İş Bankası’nın saymakla bitmeyen kredi kartı kampanyalarından yararlanmak da mümkün. İş Bankası dijital bankacılık aracılığı ile kredi kartı başvurularını kabul etmektedir.

ING Bank Pegasus Plus Kart Nasıldır?

2020 yılında Pegasus Plus kart ING Bank aracılığı ile aidat bedelsiz müşterilere sunulan kredi kartıdır. Bu kart ile Pegasus şirketi aracılığı ile yapılacak hava yolu seyahatlerinde %2 uçuş puanı kazanmak mümkün. Diğer tüm uçuşlarda ise kazanılacak puan %1 olacaktır. Kazanılan bu puanlar ile kampanya fırsatlarından yararlanılır. Kredi kartı başvuruları online olarak yapılabilir.

Finansbank Fix Card Nasıldır?

Finansbank aracılığı ile aidatsız Fix kredi kartı başvuruları internet bankacılığı ile hızlıca yapılabilir. Kredi kartı kullandırtan ve aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Finansbank temassız kart özelliği ile de müşterilerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca kredi kartı kampanyaları da çok geniş olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir